E martë, 19 Janar, 2021
No menu items!

Netflix lajmëron se do të nxjerrë një film të ri çdo javë gjatë këtij viti

Duhet lexuar

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja tregon prapaskenat

Këngëtarja kosovare, Vera Smolica, mori jo pak vëmendje me foton e fundit të hedhur në Instagram, ku pozoi me...

Memli Krasniqi përmend pesë kandidatë që do t’i votonte për deputet nga lista e Vetëvendosjes

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Memli Krasniqi, ka përzgjedhur pesëshen e Vetëvendosjes për deputetë në Kuvendin e Kosovës për nomenklaturën...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të...

Gjiganti i transmetimit zbuloi planet gjatë së martës, për të promovuar një film të ri në çdo javë gjatë 12 muajt e ardhshëm.

Disa nga filmat përfshijnë: “The Harder The Fall” me protagonistë Regina King dhe Idris Elba. Jonathan Majors, Lin-Manuel Miranda dhe Halle Berry do të bëjnë debutimin e tyre me “Tick, Tick…Boom” dhe “Bruised”.

Ata janë vetëm disa nga artistët kryesorë në një përbërje të mbushur me yje që përshijnë Jennifer Lawrencen, Leonardo DiCaprion, Meryl Streepin, Gal Gadotin, Dwayne Johnsonin dhe Ryan Reynoldsin.

Lajmi vjen, ndërsa COVIDI-19 ka detyruar kinematë në të gjithë vendin të mbyllen, duke lëvizur shumë filma në shërbimet e transmetimit.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja tregon prapaskenat

Këngëtarja kosovare, Vera Smolica, mori jo pak vëmendje me foton e fundit të hedhur në Instagram, ku pozoi me...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -