E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Nëse po kaloni krizë në çift, mos e mendoni ndarjen pa provuar këtë opsion!

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Ndarjet s’janë kurrë të thjeshta, mbi të gjitha nëse bëhet fjalë për një marrëdhënie të gjatë, mund të bëhet një rrëmujë e madhe

Nëse po kaloni një krizë me partnerin, mos konsideroni gjithnjë ndarjen për t’i dhënë fund problemeve tuaja, ndonjëherë një pushim i vogël është gjithçka që ju duhet, shkruan Pop Sugar.

Ju e dini që s’doni t’i jepni fund asaj që keni ndërtuar, por po ashtu e dini se disa gjëra duhen ndryshuar, dhe kjo është mënyra më e mirë për ta arritur këtë.

Pushimet ndonjëherë ndihmojnë vërtet. Keni kohë për t’u fokusuar tek ajo që doni më shumë dhe askush nuk mund të mjegullojë ndjesitë tuaja.

Kur të riktheheni dhe të flisni do të keni kaluar inatin e mëparshëm, jeni më të kthjellët rreth asaj që doni dhe do të jeni të aftë të dëgjoni vërtet njëri-tjetrin për herë të parë pas kaq kohësh, citon Anabel.

Gjatë periudhës që keni qenë larg njëri-tjetrit, keni qenë në kontakt me nevojat tuaja individuale që tani mund t’i diskutoni me partnerin dhe t’i vendosni në kuadër të lidhjes tuaj.

Nëse jeni bërë për njëri-tjetrin, distanca vetëm sa do t’ju afrojë më shumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -