E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Nënkryetari i Galatasaray, Albayrak: Muriqi donte të vinte te ne, qau në krahun tim deri pas mesnate

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Nënkryetari i klubit të Galatasaray, Abdurrahim Albayrak, ka bërë disa deklarata që kanë ngjatur debat në Turqi.

Albayrak e ka pranuar që në vitet e fundit kanë pasur bisedime fshehta me disa lojtar, por janë siguruar që të mos dilte asnjë emër.

Ai u ndal te Vedat Muriqi që tani është te Lazio dhe İrfan Can Kahveci që ka kaluar te Fenerbahce. Sipas tij këta dy dhe transferimi tjetër i Fenerit, Mert Hakan, kanë dashur të kalojnë te Galatasaray.

“Irfan Can Kahveci dëshironte shumë të vinte te Galatasaray. Ai tha se ishte me Galatasarayn. Ne nuk mund të merrim çdo lojtar”.

“Unë kam foto, por unë nuk i shpërndaj ato, nuk ia dha askujt. Mert Hakan (tani te Fenerbahce), dhe madje edhe Vedat (Muriqi), ishin në zyrën time deri në ora 02:00 të natës. Ai (Vedati) më përqafoi qafën time dhe qau”, ka thënë Albayrak.

Vedat Muriqi në verën e vitit 2019 kishte kaluar te Fenerbahce, ku shkëlqeu me këtë fanellë, duke siguruar kalimin te Lazio.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -