E enjte, 11 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

“Në pandemi”, Don Xhoni prezanton veturën dhe shtëpinë luksoze

Duhet lexuar

spot_img

Reperi i njohur nga Drenica, Don Xhon, gjatë vitit të kaluar është shndërruar një nga yjet e hip-hopit shqiptar.

Artisti, i cili bëri debutimin në mes të pandemisë, është cilësuar si fenomen i karantinës.

Derisa ka vazhduar me suksese të mëdha, ai së fundmi ka ndarë një imazh ku shfaqet pranë makinës së tij luksoze e po ashtu ka prezantuar edhe shtëpinë.

 

“Në pandemi”, ka shkruar ai.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo