E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Në mesin e këtyre deleve fshihet një dhi. A mund ta gjeni?

Duhet lexuar

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...

Vuçiqi e kërcënon Kosovën: Do të detyrohemi t’ju përgjigjemi në një mënyrë që s’do t’ju pëlqejë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se Serbia ka informacione se shqiptarët duan që Kosova të anëtarësohet në Konferencën...

Kosovari tenton të hyjë në Gjermani me pasaportë false, dënohet me 900 euro dhe kthehet mbrapa

Një person nga Kosova donte të hynte në Gjermani me pasaportë të falsifikuar prandaj u detyrua nga policia që...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Enigmat të cilat qarkullojnë në rrjetet shoqërore nuk po pushojnë dhe çdo ditë shfaqet nga një e re

Këtë herë detyrë juaja është të gjeni dhinë endacake në mes të deleve.

Lozni me këtë fotografi dhe testoni aftësinë tuaj të zgjidhjes së shpejtë të enigmës.

Në grumbullin e deleve fshihet dhia, ndërkaq ju duhet ta gjeni sa më parë.

Pasi që të jeni lodhur për të gjetur dhinë, mund të shikoni zgjidhjen:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -