E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Në kryeqytetin e Italisë “kollitet” Lazio

Duhet lexuar

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Pastroni shporetin shpejtë dhe lehtë pa përdorimin e kimikateve

Disa nuk kanë kohë, nuk arrijnë, disa nuk kanë vullnet për të pastruar shporetin menjëherë, dhe disa thjesht e...

Kultivimi dhe përpunimi i bimëve mjekësore aromatike po krijon mundësi për punë fitimprurëse për gratë në Kosovë

Në Kosovë ekziston një komunitet i madh i grave që punojnë në nënsektorin e bimëve mjekësore (BMA) dhe produkteve...

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Lazios dhe Romës duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Serie A.

Lazio e fitoi këtë sfidë pa ndonjë problem të madhe, ku edhe vendosi rezultatin final në 3:0, shkruan IndeksOnline

Me golin e Immobiles në minutën e 15’të dhe dy golat e shënuar nga Alberto (23’), (67’), ‘shqiponjat’ mbyllen këtë takim në favor për ta.

Kujtojmë se me këtë fitore Lazio ngjitet në vendin e shtatë në tabelë me 3 pikë të grumbulluara e Roma nuk lëviz nga vendin i tretë që aktualisht ka 34 pikë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -