E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Ndeshje futbolli mes FC Gërrnaçat dhe FC Kosova, ky është rezultati

Duhet lexuar

Votat po numërohen nën vëzhgimin e policisë

Profesori universitar, Blerim Latifi, njëherësh edhe njohës i çështjeve politike, e ka komentuar çështjen e rinumërimit të votave të...

Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

Kjo vajzë e vogël donte të thoshte një fjalë të shëmtuar që e dinte se nuk i lejohej. Ajo mendoi...

Te Liqeni i Badovcit, grabitësit plagosin dy persona të kompanisë së sigurimit – transportonin para

Dy persona janë plagosur me armë zjarri të hënë pasdite në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Sipas Policisë së Kosovës, plagosja kishte ndodhur...

Në fshatin Greme të Ferizajt u mbajt një ndeshje miqësore futbolli në mes bashkatdhetarëve shqiptar që punojnë në perëndim dhe qytetarëve lokal nga Gremja.

Ndeshja u zhvilluar me gremasit që jetojnë në Zvicër në ekipin që e quajtën FC Gërnaqat dhe gremasve lokal FC Kosova. Kjo ndeshje përfundoi 7:5 në favor të FC Kosova por shërbeu si një mundësi relaksimi për shqiptarët që operojnë në perëndim e që çdo pushim përpiqen ta e kalojnë në atdheun e tyre.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Votat po numërohen nën vëzhgimin e policisë

Profesori universitar, Blerim Latifi, njëherësh edhe njohës i çështjeve politike, e ka komentuar çështjen e rinumërimit të votave të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -