E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ndeshja e Superkupës, Prishtina-Drita do të luhet në Turqi

Duhet lexuar

spot_img

Ndeshja e Superkupës mes kampionit të Kosovës në futboll, Dritës dhe fituesit të Kupës, Prishtinës do të luhet në Antalia të Turqisë.

Drejtori gjeneral i Dritës, Feti Murseli e konfirmoi për Gazeta Express se ndeshja e Superkupës do të zhvillohet më 23 janar në Antalia të Turqisë

“Po sot Federata na ka njoftuar që ndeshja e Superkupës zhvillohet më 23 janar, në ora 14:00 në Antalya, pasi që dy ekipet jemi atje në atë kohë” – tha Murseli.

Kjo është hera e parë që një ndeshje e Superkupës së Kosovës do të luhet jashtë vendit.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img