E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së

Duhet lexuar

spot_img

Sot ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së, Hasan ( Nezir ) Sadiku.

Sadiku ka qenë një ndër ushtarët e parë të Zonës Operative të Shalës

Hasan Sadiku ishte dhe babai i dëshmorit, Agim Sadikuspot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img