E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Nagavci: Gjuha e përdorur nga Kastrati skandaloze dhe e papranueshme

Duhet lexuar

spot_img

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka reaguar pas një shkrimi të publikuar në Facebook nga deputeti dhe profesori universitar Ardian Kastrati.

Ky i fundit derisa Vjosa Osmani po zgjidhej presidente publikoi një shkrim të Faik Konicës lidhur me një grua mbipeshë.
“Gjuha e përdorur nga Ardian Kastrati është skandaloze dhe e papranueshme”, shkroi Nagavci në Facebook.

Është shumë shqetësuese në secilin rast, e duke ditur se i njëjti është profesor universitar e deputet është jo vetëm e papranueshme dhe e dënueshme, por duhet reagim i përgjithshëm dhe distancim edhe nga bashkëpunëtorët e tij”, theksoi ajo.

“Kjo më s’ka të bëj me edukatën e tij, ky është problem më i madh dhe duhet shqyrtuar me seriozitet”, shkroi Nagavci.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img