E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Nё serialin “How I Met Your Mother” tani kёrkohet tё dihet se kush ёshtё babai

Duhet lexuar

spot_img

Seriali vazhdues i ‘How I Met Your Mother’ me protagonisten Hilary Duff do tё bёhet me titullin “How I Met Your Father” dhe është porositur në Hulu.

Në të ardhmen e afërt, Sophie (Duff) po i tregon djalit të saj historinë se si ajo u takua me babanë e tij: një histori që na katapulton në vitin 2021 ku Sophie dhe grupi i saj i ngushtë i miqve janë në mesin e të kuptuarit se kush ato janë, çfarë duan nga jeta, dhe si të dashurohen në epokën e aplikacioneve të takimeve dhe opsioneve të pakufishme. Sipas një individi me njohuri të projektit, mbetet e paqartë se si shfaqja e re do të lidhet me origjinalin.

Seriali i ri përshëndet nga bashkë-prezantuesit e “This Is Us” dhe bashkë-krijuesit e “Love, Victor” Isaac Aptaker dhe Elizabeth Berger, të cilët shërbejnë si shkrimtarë dhe producentë ekzekutivë në seritë e lajmeve. Krijuesit e “How I Met Your Mother” krijuesit Carter Bays dhe Craig Thomas janë gjithashtu në bord si prodhues ekzekutiv. Duff do të prodhojë përveç aktrimit, me Adam Londy që shërben si producent bashkë-ekzekutiv. Televizioni 20 do të prodhojë serialin e ri siç bëri me origjinalin. Aptaker dhe Berger janë aktualisht nën një marrëveshje të përgjithshme në studio.

“’How I Met Your Mother’ është një gur i çmuar në bibliotekë dhe adhuruesit e saj kanë thirrur për më shumë që nga transmetimi ynë përfundimtar shtatë vjet më parë,” tha Karey Burke, president i Televizionit të 20-të. “Prodhuesit tanë gjenialë Isaac dhe Elizabeth që janë legjendar brenda sallave tona, kanë krijuar një pamje të re spektakolare e cila nderon origjinalin dhe është tërësisht e tyre.”

Carter dhe Craig do të kthehen si producentë ekzekutivë, dhe kush më mirë të luajë si personazhi kryesor sesa e pabesueshmja Hilary Duff? Shumë faleminderit ndaj Craig Erwich dhe të gjithëve në Hulu Originals për dashurinë e skenarit po aq sa ne e donim dhe ekipit tonë fantastik që ndihmoi për t’i bashkuar të gjitha këto. Nuk mund të isha më e ngazëllyer.

Le të fillojnë spekulimet se kush është babai!

SourceVariety
spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img