E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Musliu – Kurtit: Sot ti dhe argatja jote e kuptuat që sistemi jonë politik është demokraci parlamentare

Duhet lexuar

spot_img

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka komentuar zhvillimet e fundit politike që po ndodhin në vend, sa i përket çështjes së presidentit.

Musliu përmes një postimi në Facebook, i drejtohet Kurtit, duke i thënë se e kuptuat që sistemi politik i PDK-së është demokraci parlamentare.

Albini tha sot do të fitojë Kosova.  Po Albin, sot ti dhe argatja jote e kuptuat që sistemi jonë politik është demokraci parlamentare.  Mos harroni: Presidenti votohet në Kuvend”, shkroi Musliu në Facebook.
Ndryshe, deputetët e PDK-së nuk kanë marrë pjesë në votim për presidentin e vendit. Enver Hoxhaj pasi mbajti fjalimin e tij në fillimin e seancës, u largua nga salla së bashku me deputetin tjetër të PDK-së, Bedri Hamza.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img