E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Mund të ndodhë njëherë në 100 vite, qyteti bregdetar mbulohet nga bora

Duhet lexuar

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Bayerni shkatërron Kolnin

Bayern Munchen ka mposhtur FC Kolnin në kuadër të xhiros së 23-të të Bundesligës. Bayern Munchen ka vazhduar me fitore,...

Vuçiq: Do ta mbroj Kosovën siç di dhe mundem

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka folur sërish për Kosovën duke thënë, se ai e mbrojti Kosovën më mirë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

E gjithë Shqipëria është zbardhur sot nga dëbora. Edhe Vlora është mbuuar me të bardhë, gjë që mund të ndodhë njëherë në 100 vite!

Sasia më e madhe e reshjeve të borës ka rënë në zonën e Llogorasë, ndërkohë që është krijuar trafik në qarkullimin e mjeteve, për shkak se rruga është e bllokuar

Mësohet se nuk ka pasur asnjë ndërhyrje për hapjen e rrugës, nga firma që paguhet për mirëmbajtjen e saj.

Ndërkohë në qytet sasi e reshjete të borës që ka rënë është më e vogël, por kjo nuk i ka penguar qytetarët që të dalin dhe të shijojnë fenomenin që ndodh rrallë në qytetin bregdetar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -