E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Muhaxheri: Agim Veliu u imponua për t’u bërë ministër, dëmtoi partinë

Duhet lexuar

spot_img

Nënkryetari i LDK-së, Gazmend Muhaxheri ka hedhur akuza të ashpra ndaj Agim Veliut për imazhin e partisë.

“Imponimi i zotit Veliu me gjithë atë energji negative për të qenë ministër dy herë i ka bërë dëm të madh partisë. E ka lëshua komunën dhe ka sjellë energji negative ku e kemi humbur Podujevën”, Muhaxheri thotë se personalisht i kishte tërhequr vërejtjen Veliut për të mos u tërhequr nga Podujeva,

“Ia kam tërheq vërejtjen duke i thënë të mos krijojë kësi lloj momentumesh për partinë. Ai së pari është ndëshkuar në Podujevë pastaj edhe në zgjedhjet e përgjithshme. Ky është ai momentum negativ që ia krijon partisë duke menduar vetëm për vete”.

Nënkryetari i LDK-së thotë se Abdixhiku e ka ndërtuar ekipin e tij dhe ai zbaton strategjitë e tij për të dërguar partinë përpara./spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img