E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Moti për sot dhe nesër

Duhet lexuar

spot_img

Në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në mëngjes vende-vende parashihet të ketë mjegull dhe ngrica të dobëta.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius. Do të fryjë erë  drejtimesh të ndryshme e lehtë deri mesatare.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img