E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Mori veturën zyrtare të Komunës së Pejës, ndalohet për 48 orë Valon Loxha

Duhet lexuar

spot_img

Valon Loxha i cili ditë më parë deklaroi se do të marrë dhe të shërbehet me secilën veturë në të cilën i gjen çelësat, kësaj radhe mori një veturë zyrtare të Komunës së Pejës.

Sipas informacioneve, Loxha e kishte marrë veturën zyrtare në oborrin e Komunës.

Ndryshe, Valon Loxha është arrestuar nga policia e Kosovës, ndërkaq me urdhër të prokurorit ai është ndaluar për 48 orë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë në Pejë, Shkodran Nikçi.

“Lidhur me këtë rast, me urdhër të prokurorit të shtetit është ndaluar një person i dyshuar, për 48 orë”, tha Nikçispot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img