E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Morena Taraku ka paralajmëruar projektin e ri me reperin Fero

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Morena Taraku është njëra nga këngëtaret për të cilën komentohet më së shumti në faqet rozë.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Kohëve të fundit Morena ka qenë duke u fokusuar në prurjet e reja muzikore, teksa edhe ka paralajmëruar projektin e ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Në fotografinë e publikuar në rrjetin social Instagram, ajo shihet me një veshje plot stil derisa qëndron para mikrofoni

Në fokus kësaj radhe ajo ka vënë tiparet e fytyrës, teksa kishte përdorur në masë të vogël makijazh

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -