E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Morena provokon me të brendshme

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj provokuese.

Sapo ka publikuar një imazh veshur në të brendshme e cila ka ekspozuar nga asetet e saj.

Morena Taraku e ka publikuar në profilin e saj në Instagram fotografinë e cila shihet duke mbajtur një qenush në dorë i cili merr vëmendje me veshjen me ngjyrë të njëjtë si këngëtarja.

Ajo nuk ka publikuar ndonjë mbishkrim në fotografi vetëm se e ka postuar, teksa shihet se ka kombinuar dukjen me një kapelë në kokë dhe flokë të gjata me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, Morena ka shpeshtuar fotografitë joshëse duke marrë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve në rrjete sociale.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img