E martë, 19 Janar, 2021
No menu items!

Moment krenarie/ Flamuri i Kosovës ngrihet mbi gjithë tjerët në Doha të Katarit

Duhet lexuar

Diellza Rexhepi 19 Vjeçarja i bie pishman tërhiqet nga lista e AAK-së për deputete

19 Vjeçarja Diellza Rexhepi që është më e reja në moshë në listën e kandidatëve për deputetë nga radhët...

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja tregon prapaskenat

Këngëtarja kosovare, Vera Smolica, mori jo pak vëmendje me foton e fundit të hedhur në Instagram, ku pozoi me...

Memli Krasniqi përmend pesë kandidatë që do t’i votonte për deputet nga lista e Vetëvendosjes

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Memli Krasniqi, ka përzgjedhur pesëshen e Vetëvendosjes për deputetë në Kuvendin e Kosovës për nomenklaturën...

Dita e sotshme na dëshmoi edhe njëherë që sportistët janë përfaqësuesit më të mirë të shtetit të Kosovës.

Tri vashat kosovare Distria Krasniqi, Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova fituan medalje në kompeticionin “Ëorld Judo Masters”, që u mbajt në Doha të Katarit, transmeton. INKOSOVA

Distria arriti të fitoj medaljen e artë dhe gjatë ceremonisë, flamuri i Kosovës u ngrit mbi të gjithë të tjerët.

Pa dyshim ky është një moment krenarie për të gjithë kosovarët./INKOSOVA

https://www.facebook.com/watch/?v=866374364147392

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Diellza Rexhepi 19 Vjeçarja i bie pishman tërhiqet nga lista e AAK-së për deputete

19 Vjeçarja Diellza Rexhepi që është më e reja në moshë në listën e kandidatëve për deputetë nga radhët...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -