E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Molliqaj: Zgjedhja e Vjosa Osmanit presidente, rrezik për vendin

Duhet lexuar

spot_img

Dardan Molliqaj nga PSD e sheh si rrezik për vendin zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente, 

Atë, Molliqaj e sheh si instrument të Kurtit.
’Zgjedhja e Osmanit paraqet rrezik. Në moment që Kurti do ta ketë pushtetin në dorë, në Kosovë do të bëhet më keq. Dhe kjo garancë është Vjosa Osmani. Ajo ka sulmu KQZ’në. Ka bërë më shumë se vet Kurti, ka qenë instrument i tij më shumë’’,spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Angelina Jolie zbulon “të vërtetën” për mënyrën se si divorci nga Brad Pitt ndikoi në synimet e saj në karrierë

Angelina Jolie diskutoi për rolin e saj të ardhshëm në Those Who Wish Me Dead (Ata që më dëshirojnë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img