E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Molliqaj: Më mirë të shkohet përsëri në zgjedhje edhe nëse i fiton të gjitha vendet LVV, se një Parlament fiktiv

Duhet lexuar

spot_img

Kryetari i PSD-së Dardan Molliqaj ka thënë se do të ishte gabim i madh nëse subjektet opozitare imitojnë Vetëvendosjen.

Ai në “Debat Plus” ka thënë se opozita e re nuk do të duhej të kishte frikë ta dërgojë vendin në zgjedhje duke mos marrë pjesë në votimin e presidentit.

“Më mirë një kuvend monist se sa një kuvend fiktiv. Pra më mirë të shkohet përsëri në zgjedhje dhe t’i fitojë të gjitha vendet Vetëvendosje”, tha ai.

Kryetari i PSD-së thotë se Kurti po kërcënon me zgjedhje partitë tjera nëse nuk zgjedhet Vjosa Osmani presidente.

Molliqaj ka thënë se partia e tij do të marrë pjesë në zgjedhjet e ardhshme.

Ai ka thënë se e kanë ditur se në këto zgjedhje nuk mund të marrin 5% të votave për të kaluar pragun zgjedhor.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img