E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Modelja ruse po ‘çmend’ botën me gjoksin e saj

Duhet lexuar

Gold AG sot publikon këngën e re

Këngëtari projektin e radhës do e publikoi solo. Pas bashkëpunimit me Nikollë Nikprelaj, Gold AG ka përgatitur projektin e ri Ai...

Fëmijet bëjnë bashkë Arbana Osmanin dhe Sara Hoxhën

Disa muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pasi solli në jetë një djalë...

Tortë e shpejtë e akullt me biskota: Gjithçka është gati për 15 minuta!

Me siguri do t’ju pëlqejë shija Përbërësit: – 150 g biskota ose biskota; – 2 puding me karamele; – 100 g çokollatë; – 600...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Anastasiya Kvitko nuk po i kursen provokimet.

Anastasiya Kvitko ndryshe njihet nga mediat rozë dhe publiku si ‘seks bomba’ ruse, ajo ka publikuar një foto të re ku ekspozon asetet e saj, shkruan.

Modelja e cila është e ndjekur nga miliona persona, ka ndarë së fundmi një imazh ku ka fotografua gjoksin e saj prej së afërmi deri sa pozon vetëm në bikini.

Kvitko jo rrallë herë ka hasur në krahasimet e publikut që i bëjnë asaj dhe Kim Kardashian për vijat më të përkryera trupore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gold AG sot publikon këngën e re

Këngëtari projektin e radhës do e publikoi solo. Pas bashkëpunimit me Nikollë Nikprelaj, Gold AG ka përgatitur projektin e ri Ai...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -