E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Modelja e njohur ”Chloe Ferry” shpërthen me foto nga Dubai

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Ajo sapo është kthyer nga një qëndrim i gjatë në Dubai.

Chloe Ferry po ndjehej qartë nostalgjike për ‘udhëtimin e saj të punës’ ndërsa ndau një foto me bikini me 3.5 milionë ndjekësit e saj.

Ylli i Geordie Shore  , 25 vjeçare, dukej e jashtëzakonshme me rroba plazhi ndërsa mbështetej në një shezlon në diell, me pak punë që dukej duke vazhduar.

Ashtu si pjesa më e madhe e botës së realitetit televiziv, Chloe i shpëtoi krizës së koronavirusit në Mbretërinë e Bashkuar dhe udhëtoi në Emiratet e Bashkuara Arabe për një ‘udhëtim biznesi’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -