E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Modelja e famshme provokon e veshur me fustan tërësisht transparent

Duhet lexuar

spot_img

Ana Cheri joshi ndjekësit me paraqitjen në foton e fundit.

Ana Cheri di si të marrë vëmendjen e ndjekësve dhe këtë e bën duke u shfaqur shumë provokuese,
Modelja, së fundi ndau me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të gjatë e transparent.

“Kjo është se si duken ëndrrat e mia”, ka shkruar ndër të tjera Ana, e cila pozoi në një ambient plot gjelbërim.

Në fokus të këtij imazhi, ajo kishte vënë të pasmet, të cilat ia zbulonte fustani transparent.

Fotografia me fustan vjen pak ditës pas imazheve që bën bujë në rrjet, ku ajo gati zbuloi pjesët intime me bikini të vogla.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img