E premte, 15 Janar, 2021
No menu items!

Modeli shqiptar që pozon nudo, hit në Azi (Foto +16)

Duhet lexuar

Kamionët nga Kosova nuk po lejohen të futen në Serbi, transportuesit po pësojnë humbje të mëdha

Serbia nuk po lejon kompanitë transportuese nga Kosova që të hynë në territorin e saj me tabelat me regjistrimin...

Pamjet që tronditën botën nga masakra e Reçakut 22 vjet më parë

Më 15 janar të vitit 1999, forcat policore dhe ushtarake serbe kryen njërën ndër masakrat më të tmerrshme në...

Modelja ruse po ‘çmend’ botën me gjoksin e saj

Anastasiya Kvitko nuk po i kursen provokimet. Anastasiya Kvitko ndryshe njihet nga mediat rozë dhe publiku si ‘seks bomba’ ruse,...

Edhe pse aspiron që të ketë një karrierë në SHBA, modeli shqiptar, Jovan Tafa, po korr sukses kryesisht në kontinentin aziatik, duke qenë një emër shumë i kërkuar në Kinë.

Modeli i të brendshmeve shprehet se e ka nisur karrierën në Itali, transmeton syri.net.

“Jam Jovan Tafa, 24 vjeç, me origjinë nga qyteti i Lushnjës. Kam filluar modelingun nga viti 2010 deri tani”.

“Më pëlqen moda, sepse është diçka që të transformon në një person tjetër, në nivel figurativ, jo personal! E bëj me gjithë qejf, sepse më pëlqen të jem në mes të publikut”.

“Gjithashtu, kam bërë pjesë në kort­metrazh në Itali, TVC në Shanghai, për BMW dhe Honda. Në këto filmime jam kënaqur shumë tek vetvetja, sepse më pëlqen të aktroj përpara kamerës!”, është shprehur ai në një intervistë për TouchFashion.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kamionët nga Kosova nuk po lejohen të futen në Serbi, transportuesit po pësojnë humbje të mëdha

Serbia nuk po lejon kompanitë transportuese nga Kosova që të hynë në territorin e saj me tabelat me regjistrimin...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -
Enable referrer and click cookie to search for pro webber