E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Miss Kosova ka një mesazh për të rinjtë

Duhet lexuar

spot_img

Përfaqësuesja e Miss Universe 2020 Blerta Veseli, është bërë aktive kohëve te fundit në rrjetin e saj social, instagram.

Blerta është zgjedhur para disa muajve si përfaqësuese e Kosovës në spektaklin e bukurisë që do zhvillohet në tre mujorin e parë të 2021-ës shkaku i pandemisë,

Në një status të publikuar në Twitter, ajo ju ka derjtuar tërinjëve duke ju thënë që nuk duhet të kopjoni nga askush, jeni vetvetja.

“Të gjithë mund të bëjnë atë që ju bëni derisa në të vërtetë duhet të bëjnë atë që ju bëni” tha ajospot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img