E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Mirsa Kërqeli planifikon të rikthehet së shpejti me projekte të reja muzikore

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Këngëtarja e njohur nga Gjilani, Mirsa Kërqeli, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.

Ajo po vazhdon të shijojë jetën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, megjithëse ka njoftuar se së shpejti do të rikthehet me prurje të reja.

E njëjta u ka dhënë më shumë hapësirë fansave të pyesin përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’ në Instagram, derisa të shumta ishin pyetjet rreth karrierës profesionale.

E pyetur se kur do të fillojë të këndojë, Kërqeli ka bërë të ditur se së shpejti do të rikthehet në skenë.

“A ke me ja fillu me këndu sërish apo e ke lënë përgjithmonë?”, ka qenë pyetje e drejtuar nga një ndjekës.

Lidhur me këtë nuk mungoi një përgjigje nga Mirsa duke shkruar, “Do të fillojë të këndojë sërish shpejt do të sjellë këngë klipe ‘cover’, gjithçka për ju”.

Mirsa përndryshe është nënë e dy fëmijëve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -