E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Milanit po i vije transferi i parë, është mbrojtës 20 vjeçar

Duhet lexuar

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...

​“Kundër patriarkatit që vret”, sot marsh në Prishtinë

Me moton “Marshojmë kundër patriarkatit që vret” këtë vit në Kosovë do të shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas. Kolektivi “Marshojmë...

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas

Sot shënohet 8 Marsi – Dita Ndërkombëtare e Gruas, e njohur edhe si Dita e Nënës. Kjo ngjarje zë fill...

Milani është shumë afër që të sigurojë transferin e parë në afatin kalimtar të janarit. Mohamed Simakani pritet të jetë përforcimi i parë i Piolit.

Mbrojtësi i talentuar francez, ka braktisur stërvitjen me skuadrën e Strasbourgut duke këmbëngulur në marrëveshjen me gjigantin italian.

Simakani luan si qendërmbrojtës, ndërsa ai së fundi ka pranuar një ofertë serioze edhe nga Leipzigu në Gjermani.

Vlera e tij vlerësohet rreth 20 milionë euro.

Simakani javën e kaluar kishte pësuar lëndim që dukej serioz, por për fatin e tij lëndimi nuk ishte në gju dhe se ai brenda pak ditësh do të jetë i gatshëm për lojë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -