E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Mihrije Braha rikthen në kujtesë rastin kur një biznesmen shqiptar i ofroi një milion dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, është e njohur për sinqeritetin e saj në intervista.

E ftuar në “Glamour Zone”, ajo ka rikthyer në qendër të vëmendjes historinë e dikurshme she shumë qesharake, e cila kishte bënte me një ofertë që i ishte drejtuar asaj.

Bëhet fjalë për një biznesmen që i kishte ofruar asaj një miliona dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull.

Ndaj një kërkese të tillë Mihrija kishte reaguar me të qeshura dhe njëlloj ka vepruar edhe burri i saj, Naim Abazi, pasi ajo i ka treguar atij në lidhje me rastin.

“Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarëshe, një natë në një ishull. Është shumë i njohur dhe është shqiptar. Më e bukura, është se pas kësaj telefonate, mora menjëherë Naimin dhe i thash çfarë ndodhi. Ai filloi të më tallte e të bënte shaka duke më thënë: ‘Më ke humbur 1 milion dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë”, ka thënë këngëtarja Braha.

Insistuar nga moderatorja që të tregonte reagimin e Naimit, Mihrija tha se ai çdo gjë e kishte marrë me shumë sportivitet.

Mirhija dhe Naimi janë një ndër çiftet që me vite të tëra i kanë rezistuar kohës dhe janë pjesë e estradës që nga njohja me njëri-tjetrin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -