E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Mevlani romantik, kështu e surprizojë Ledjanën në takim

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Mevlani romantik, kështu e surprizojë Ledjanën në takim

Në puntatën e sotme ishte takimi i Mevlanit dhe Ledjanës.

Ishte një takim që pritej mjaftë nga fansat e tyre, duke marrë parasysh gjërat se si kanë ndodhur ditëve të fundit, shkruan Indeksonline.

Pas inkuadrimit të Antonelës në “Për’puthen” pati debate të ashpra mes dy vajzave, gjë e cila nuk pëlqehej aspak nga Mevlani.

E sonte ai vendosi që t’ia marrë zemrën sërish duke i bërë një surprizë të këndshme.

Duke e zbukuruar ambientin me qirinjë, trëndafila e shampanjë, Mevlani e ngacmoi atë.

Mevlani: Ti bëhesh xheloze dhe po të vijë ndonjë mizë te unë

Lediana: ndihem shumë mirë tani me ty

Mevlani: Shyqyr që e rregullova pak të paktën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -