E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

MetallicA paralajmëron ndarjen pas 40 viteve

Duhet lexuar

spot_img

Vokalisti i grupit Metallica, James Hetfield, dje në një intervistë për kanalin prestigjioz NBC ka deklaruar se pas disa diskutimeve që i kishte me bateristin Lars Ulrich dhe duke e parë situatën e vështirë që po mbizotëron në grup lidhur me varësinë e vokalistit me alkool, do të i ndajnë rrugët në mes vete pas plotësisht 40 viteve karrierë së bashku.

Pas publikimit të lajmit nëpër media, kanë vërshuar komente të shumta duke mos dëshiruar që ky grup të ndahet. Për informatën tuaj, ky grup është themeluar në vitin 1981 në San Francisco të SHBA-së dhe pas 40 viteve karrierë, ky grup përfundimisht do të ndahet.

Mr. Aprilili!!!spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img