E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Meta: Edhe fëmijët e mi të shuhen si të Adem Jasharit për të mbrojtur Shqipërinë

Duhet lexuar

spot_img

President i Shqipërisë, Ilir Meta ishte mjaft i ashpër nga Vlora duke folur për situatën në vend dhe zgjedhjet e 25 prillit.

Kreu i shtetit u shpreh se para Shqipërisë nuk pyet as për fëmijët e tij.
“Ka dy institucione që nuk tunden, populli dhe Presidenti i Republikës. Ilir Meta para Shqipërisë nuk pyet as për fëmijët e tij. Edhe fëmijët e Ilir Metës të shuhen si fëmijët e Adem Jasharit, po qe nevoja për të mbrojtur Shqipërinë”, tha Kreu i Shtetit./ Abcnews.al

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img