E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Merovci vazhdon vizitat e tij, kësaj radhe në Vushtrri

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, me numrin 58, Adnan Merovci vazhdon të vizitojë shtresa të ndryshme të shoqërisë në vende të ndryshme të Kosovës, e që ditën e sotme nuk e lë anash as vendlindjen e tij, Dobërllukën e cila gjendet në Vushtrri.

Merovci e bëri të ditur këtë vizitë përmes një postimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

‘Në vendlindjen time Dobërllukë (Vushtrri), i mikpritur shtëpi më shtëpi! Unë për lakna e patate, ata për vota LDK-së! Të gjithë në hap me RUGOVËN!’ shkroi Adnan Merovci në Facebook.

May be an image of 7 people, people standing and outdoors

May be an image of 5 people, people standing and outdoors

May be an image of one or more people, people sitting and indoor

May be an image of 7 people, people standing and indoor

May be an image of 4 people, people sitting and indoor

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -