E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Mercedes-AMG GLS 63 vs BMW Alpina XB7, “bishat” përballen me performancë

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

2021 BMW Alpina XB7 ( 179,900 euro) dhe 2021 Mercedes-AMG GLS63 ( 174,450 euro), janë këtu për t’i treguar botës se mund t’i keni të gjitha.

Me 3 rreshta, 600+ kuaj fuqi dhe etiketat e çmimeve në 6 shifra, këto SUV të porositura janë gjithçka që mund të dëshironi dhe më shumë!

A është ashtu? … Shikoni videon për ta zbuluar!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -