E enjte, 4 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

Melinda dhe Nora të mahnitshme në xhirimet e klipit me Gjikon

Duhet lexuar

spot_img

Është paralajmëruar një prej realizimeve muzikore që pritet të jetë në vendet e para të listës së hiteve të kësaj vere.

Gjiko, Melinda Ademi dhe Nora Istrefi i kanë bashkuar forcat për të realizuar këngën me titull “Ay Caramba!”.

Treshja e artistëve të pëlqyer tashmë janë duke e kompletuar edhe anën vizuale të projektit dhe do ta sjellin për fansat e muzikës së tyre.

(Foto: Instagram/melindaademi)

Ndërsa pas publikimit të disa imazheve nga prapaskenat e xhirimit të videoklipit, Melinda dhe Nora kanë mahnitur me pozat e tyre.

Në një klip që duket se do të vijë shumë më ndryshe nga projektet tjera, dy këngëtaret janë kujdesur që të joshin me dukjen e tyre.

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo