E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

Duhet lexuar

spot_img

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë njoftuar se janë në pritje të ëmbël të një vajze.

Dyshja ndanë lajmet emocionuese në intervistën e së dielës me Oprah Winfrey.

Çifti ndërkohë janë prindër të djalit Archie, i cili mbush dy vjeç në maj.

Princi Harry dhe Meghan Markle konfirmuan për Fox News në shkurt se do të kishin një fëmijë të dytë së bashku.

“Ne mund të konfirmojmë që Archie do të jetë një vëlla i madh. Duka dhe Dukesha janë shumë të lumtur që po presin fëmijën e tyre të dytë”, tha një zëdhënës i çiftit për Fox News në atë kohë.
Në maj të vitit 2019, ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë , Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Menjëherë pas kësaj, njoftuan se po tërhiqeshin nga detyrat e tyre si anëtarë të familjes mbretërore.

Ata aktualisht jetojnë në Kaliforni së bashku.

Intervista e para dyorëshe e Meghan dhe Harry filloi transmetimin e saj në CBS në SHBA të dielën në mbrëmje.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img