E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Mbërrijnë në Shqipëri 40 mijë e 800 doza AstraZeneca

Duhet lexuar

spot_img

Kanë ardhur përmes aeroporti të Rinasit 40.800 doza të vaksinës AstraZeneca, nëpërmjet instrumentit Covax.

Në aeroport i ka pritur ministra e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndërkohë kryeministri Edi Rama përmes Facebook shkruan se priten edhe mbi 250,000 vaksina në ditët në vijim.
Aeroporti “Nënë Tereza” – Mbërrijnë 40 800 doza të vaksinës AstraZeneca, nëpërmjet instrumentit Covax, teksa presim mbi 250,000 vaksina në ditët në vijim, për të mos u ndalur ritmin e lartë të vaksinimit, derisa çdo qytetar të mbrohet nga virusi i rrezikshëm”, ka shkruar ai.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img