E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Martesa i dështoi, JLo nuk dëshiron të kurorëzohet me të dashurin

Duhet lexuar

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

The Guardian: “Europianët po i shmangen vaksinave”

Vaksinat anti-COVID janë një mrekulli mjekësore. Pas ujit të pastër, vlerësohet se vaksinat kanë shpëtuar më shumë jetë se...

ATK për rastin e “Subvencioni 2021”: Do t’i hetojmë të gjitha bizneset dhe personat e përfshirë

Nga aksioni policor “Subvencioni 2021”, që nisi të mërkurën në disa lokacione të Kosovës, janë arrestuar 21 persona deri...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Jennifer Lopez gjatë këtij viti planifikonte që të organizojë ceremoninë e martesës me Alex Rodriguez.

Për shkak të pandemisë koronavirus, Lopez iu desh të shtyente planin për një datë tjetër, shkruan Daily Mail.

51-vjeçarja duket se tashmë ka ndryshuar mendim, duke thënë se nuk do të martohet me Alex.

“Ne kemi folur për këtë temë me Alex. Në këtë moshë që jemi, ne kemi qenë të martuar më parë”, është shprehur ajo.

Ajo shtoi se nuk dëshiron që ta merr me nxitim, pasi iu dështua martesa në qershor të këtij viti.

Dyshja përndryshe janë së bashku që nga shkurti i vitit 2017, kurse u fejuan në mars të vitit 2019.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -