E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Manovra me veturë që i kushtoi “shtrenjtë” – “airbagu” e goditi në fytyrë e kapelën ia hodhi jashtë

Duhet lexuar

spot_img

Shoferi i një veture duke tentuar të bëjë një manovër duke u “zbritur” nga shtylla – për pak sa nuk i kushtoi shtrenjtë.

Në momentin që vetura e tij Chevy Silverado po “zbriste” nga shtylla – airbagët iu hapën dhe nga presioni i madh kapela i fluturon – e jastëku më ajër iu përplas në fytyrë.

Videoja e filmuar shfaqin burrin e paidentifikuar në Amerikën e Veriut, ku në momentin që lëviz prapa, airbagu i hapet dhe kapela i fluturon jashtë dritares.

Këto pamje janë bërë virale në platformën TikTok, ku deri më tani ka marrë mijëra pëlqime dhe miliona shikime.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kaos në konkursin e bukurisë në Shri Lanka

Konkursi i bukurisë “Miss Shri Lanka” në fundjavë rrjedhi në kaos kur një ish mbajtëse e titullit deklaroi se...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img