E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

LVV thotë se ka fituar edhe në bastionin e Nismës, në Malishevë

Duhet lexuar

spot_img

Nisma Socialdemokrate e Fatmir Limaj edhe pse ndër vite si bastion të saj ka pasur Komunën e Malishevës, në zgjedhjet e fundit të parakohshme parlamentare të 14 shkurtit kjo situatë ka ndryshuar. 

Në Malishevë, prin Lëvizja Vetëvendosje me rreth 578 vota më shumë se Nisma Socialdemokrate.

Anëtari i LVV-së në Malishevë, Adnan Zulfaj përmes një shkrimi në rrjetin social në Facebook ka shkruar se Komuna e Malishevës është ‘skuqur” nga këto zgjedhje, duke publikuar edhe numrin e votave të fituara nga Vetëvendosje dhe Nisma Socialdemokrate.

“S’kuqet edhe Malisheva”, ka shkruar Zulfaj.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img