E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lum Grezda që e ka, Oriola Marashi provokon keq me fotot e fundit

Duhet lexuar

spot_img

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, tash e një kohë është duke e shijuar lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin, Eros Grezda.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Oriola ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Linjat trupore që ajo nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale, bën që të komentohet shumë.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar disa fotografi duke vënë në pah gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img