E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Luana Vjollca me poza provokuese në një kostum të veçantë të kuq

Duhet lexuar

Amir Rrahmani synon të bëhet kapiten i Napolit

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani ka synime të mëdha me skuadrën e Napolit. Në fakt, ai synon që me fanellën...

Osmani: S’ka asgjë më të çmuar se kujtesa historike, nuk do të ndalemi deri në zbardhjen e fatit të të pagjeturve

U.d së presidentes, Vjosa Osmani, në hapjen ekspozitës me 59 fotografi me rastin e shënimit të Epopesë së UÇK-së,...

Rita Ora dhe Ava Max, dy shqiptaret e famshme në një vend për bamirësi

Është mbajtur në formë virtuale sivjet mbrëmja humanitare nga amfAR, që grumbullon fonde për të ndihmuar hulumtimet shkencore mbi...

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, gjersa herë pas here nuk mungon as me poza provokuese.

Biondja kësaj radhe ka ndarë disa fotografi nga festa që ka organizuar për Krishtlindje në emision, në të cilat shfaqet e veshur me një kostum të veçantë.

Krijuesja e hitit “Mi dhe flakë mallit tim” duket mahnitëse në të kuqe dhe dukjen unike që zgjodhi me këtë veshje.

Komplimentet nuk munguan nga miqtë e ndjekësit që mban në Instagram, që e përgëzuan për ‘look-un tërheqës’.

Luana në anën tjetër ka qenë në përgatitje të një projekti muzikor, por akoma nuk ka lansuar ndonjë të ri.

I fundit mbetet “Locos” në bashkëpunim me artistin me famë ndërkombëtare, Jay Santos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Amir Rrahmani synon të bëhet kapiten i Napolit

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani ka synime të mëdha me skuadrën e Napolit. Në fakt, ai synon që me fanellën...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -