E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Luana Vjollca josh me dukjen, ndërsa fotografohet duke kalëruar

Duhet lexuar

spot_img

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, duhet se ka qenë duke bërë pushim kohëve të fundit.

Ajo në rrjete sociale gjithmonë ka ofruar pamje nga përditshmëria, ndërsa edhe udhëtimet e saj nuk janë të rralla.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është fotografuar derisa kalëronte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Veshja e Luanës ishte kryesisht e zezë, kurse flokët dhe makijazhin i kishte të realizuara në mënyrë profesionale.

“Një ikje shkurtër”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

‘Basic Instinct’ i vitit 1992 restaurohet nё 4K nga Studiocanal

Studiocanal ka porositur restaurimin me teknologjinё 4K të trillerit erotik të Paul Verhoeven tё 1992 ‘Basic Instinct’, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img