E martë, 28 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Luana duket e këndshme në imazhet e postuara nga Zvicra

Duhet lexuar

spot_img

Luana Vjollca ka qëndruar në Zvicër, nga ku i ka publikuar disa imazhe që i ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Moderatorja e popullarizuar është e njohur për linjat mahnitëse trupore që i vë në pah në pozat e saj.

Bukuroshja bionde gjatë të premtes ka pozuar me veshje në formë kostumi me ngjyrë të zezë që ia theksojnë figurën trupore.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

“Më vjen mirë që u njohëm”, është përshkrimi që Luana ka zgjedhur për këto fotografi.

Të tjera imazhe nga Cyrihu, ajo kishte postuar edhe ditë më parë duke i shoqëruar me hashtagët ‘jetë turisti’.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo