E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Los Anxhelos – nëntëvjeçari vdiq nga shtënat në krahët e nënës së tij të plagosur

Duhet lexuar

spot_img

Një nga katër personat e qëlluar për vdekje në një zyrë periferike të pasurive të patundshme në Los Anxhelos ishte një djalë nëntëvjeçar, i qëlluar me armë zjarri në krahët e nënës së tij të plagosur derisa kjo e fundit u përpoq ta mbronte atë nga sulmi.

Sipas mediave të huaja, autoritetet gjithashtu zbuluan se personi i armatosur në incidentin e së mërkurës, i cili ishte vetë i plagosur para se të dërgohej në paraburgim, i njihte të gjitha viktimat dhe kishte një lidhje familjare me të paktën njërin prej tyre.

Incidenti vdekjeprurës brenda një kompleksi dy-katësh në qytetin Orange, rreth 48 kilometra në juglindje të qendrës së Los Anxhelosit, shënoi ngjarjen e tretë masive të të shtënave në SHBA në një muaj.

Rreth 10 persona u vranë në një supermarket në Boulder, Kolorado, më 22 mars, dhe tetë të tjerë vdiqën në një seri sulmesh në tre banjë të zonës së Atlantës më 16 mars.

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Karteli i Meksikës përdor “dronë shpërthyes” për të sulmuar policinë – detajet e sulmit të fundit

Dy oficerë policie u plagosën në shtetin perëndimor të Michoacán të martën kur pajisjet eksplozive u hodhën mbi ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img