E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ‘ngacmohen’ në komente të rrjete sociale

Duhet lexuar

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik janë duke u bërë temë në çdo faqe rozë.

E gjithë kjo, për shkak të faktit se edhe pse të ndarë, ata nuk po lënë vend në botë duke shëtitur së bashku.

Së fundmi ata janë parë në Dubai, ku po shpërndajnë edhe imazhe të njëri-tjetrit në profilet e tyre në Instagram.

Foto: Instagram

Ndërkohë, Loredana ka ndarë disa fotografi të tjera ku shihet me veshje plot stil, por që bluza duket të jetë e meshkujve.

‘Ngacmimet’ nga Mozzik erdhën menjëherë i cili komentoi se bluza që mbante veshur ishte shumë e mirë.

 

Kjo nënkuptoi se reperja për t’u dukur më me stil po përdor rrobat e ish-partnerit, me të cilin po shijon pushimet.

Ndërkaq, fansat ende janë në mëdyshje nëse ata janë bashkuar, apo thjeshtë udhëtimet po i bëjnë për shkak të vajzës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -