E martë, 28 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Lopez dhe Affleck mendojnë për martesë?

Duhet lexuar

spot_img

Festa është plotësisht e varur nga familja, kështu që Jenn dhe Ben duan që e gjithë familja e tyre të përfshihet në këtë ditë të madhe

Gjithçka është gati për martesën e divës së muzikës, Jennifer Lopez dhe aktorit Ben Affleck, ose të paktën kështu pretendon Woman’s Day.

Në numrin e saj të fundit, revista raporton se çifti po planifikon një martesë të fundit në Majami, dhe se përgatitjet janë afër përfundimit, dhe se këngëtarja 51-vjeçare tashmë ka zgjedhur shoqëruese të shoqërisë për ditën kur do të thotë një fat ‘po ‘aktorit 48-vjeçar.

Sipas një burimi për mediumin e përmendur, Jenny nuk hezitoi shumë se cilat vajza do të shkëlqejnë në rolet e shoqëruesve të nuses në dasmë. “Përjetësia është plotësisht e varur nga familja, kështu që Jenn dhe Ben duan që e gjithë familja e tyre të përfshihet në këtë ditë të madhe – transmeton KP.

(Foto: E! Online)

Jennifer vendosi se shoqërueset e nuses do të ishin vajza e saj 12-vjeçare Emma dhe vajzat e Benit, Violeta 15-vjeçare dhe Seraphine 12-vjeçare. Ajo nuk i harroi djemtë e saj, Max 12-vjeçarin e saj dhe Samuelin nëntë vjeçar të Benit, të cilët gjithashtu do të kenë role të veçanta në martesë,” tha një burim për mediat, duke shtuar se njeriu më i mirë i dasmës së Benit duhet të jetë më i riu i tij vëlla, gjithashtu një aktor, 45-vjeç, Casey Affleck.

Përveç sa më sipër, ish-burri i Jennifer, muzikant Marc Anthony dhe babai i saj, i cili duhet ta çojë atë në altar, duhet gjithashtu të jenë të pranishëm në martesën e pohuar të fundit. Woman’s Day gjithashtu thekson se përveç Miamit, çifti po shqyrton mundësinë e një martese në Santa Barbara, dhe Jennifer është e vendosur që martesën ta bëjë në Kishë.

Thashethemet për një romancë të rinovuar pas 17 vjetësh filluan disa javë më parë kur paparacët filmuan J.Lo dhe Ben në një fundjavë romantike. Megjithëse zyrtarët nuk e njoftuan marrëdhënien e tyre, ata nuk përpiqen më të fshihen, kështu që në disa raste deri më tani ata janë filmuar duke shkëmbyer butësi në dashuri.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo