E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Loni Willison dikur e pasur dhe pozonte per revista të famshme, sot mbledh ushqim nga koshat e mbeturinave.

Duhet lexuar

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...

Në Gjakovë 5 persona arrestohen për prostitucion

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në Gjakovë dje ka arrestuar pesë persona të dyshuar për prostitucion. Në...

Loni Willison një ish-modele e cila pozonte në revistat më të famshme të fitness-it ka mbetur e pastrehë që prej vitit 2016, kur humbi punën, shtëpinë, makinën si pasojë e një gjendje të rëndur mendore. Ajo është gjithashtu ish-gruaja e aktorit të famshëm Jeremy Jackson.

Loni është fotografuar duke kontrolluar në koshat e mbeturinave, ku shihet e veshur me një xhup të zi, streçe grijë të pista, një palë çorape rozë dhe nuk dukej në gjendje të mirë fizike.

Ish-modelja 37-vjeçare është zhdukur në vitin 2018 ku nuk pati më as kontakte me miqtë dhe të afërmit e saj. Në një komunikim me “The Sun”, ajo është shprehur: Po ia dal mirë. Nuk dua ndihmën e askujt. Me Jeremy-n nuk kam folur. Askujt nuk i plas vërtet për mua, kështu që unë nuk dua t’i shoh, ata nuk duan të më shohin. Kam ushqim, kam dhe një vend për të fjetur. Gjej para aty-këtu. ka ushqim në kosha dhe afër dyqaneve, ka goxha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -