E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Liberta Spahiu vjen me dukje provokuese, shfaq këmbët atraktive në imazhet e fundit

Duhet lexuar

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Bayerni shkatërron Kolnin

Bayern Munchen ka mposhtur FC Kolnin në kuadër të xhiros së 23-të të Bundesligës. Bayern Munchen ka vazhduar me fitore,...

Vuçiq: Do ta mbroj Kosovën siç di dhe mundem

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka folur sërish për Kosovën duke thënë, se ai e mbrojti Kosovën më mirë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Prezantuesja e njohur e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, ku herë pas here nuk mungojnë edhe “vlog”-et e ndryshme.

Së fundmi, bukuroshja e ekranit ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Në një nga imazhet pranë një pasqyre, Liberta nuk ka hezituar të vërë në pah linjat e saj trupore.

Duke pozuar me një kostum të zi të shkurtër, Spahiu theksoi këmbët atraktive dhe vijën trupore në përgjithësi.

Pëlqimet e komentet e shumta nga fansat nuk munguan, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për paraqitjen atraktive në këto fotografi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -