E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Leonora Jakupi zgjedh Turqinë për pushime

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Leonora ka udhëtuar për pushime.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, si shumë prej artistëve të tjerë ka preferuar që gjatë kësaj kohe të udhëtojë për pushime,

Ashtu sikurse shumë prej kolegëve të saj, edhe Leonora zgjodhi Turqinë si destinacion për pushime.

Në fotografitë e para, këngëtarja solli pamje nga vendi ku po pushon, pamje që i filmoi në mëngjes e mbrëmje.

Po ashtu, Leonora nuk preferoi që të tregonte se kush po e shoqëronte në këtë pushim, por supozohet të jetë partneri i saj.

Kujtojmë se Leonora Jakupi kohën e fundit nuk ka qenë shumë aktive në muzikë, por është përkushtuar më shumë në jetën private.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -